Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba Smartwings Odbavené zavazadlo do 23 kg https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw  .

Letenkový koutek

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Ještě koukám, že za 18 umí Emirates z Vídně 12.12 ve 21:55 odlet za 18 tisíc. Jinak pak bych kupoval :)

0 Citovat

JJ vypadá to na Emirates :-) Jenom kde ti vyjíždí cena za 18? 
Na jejich stránkách se pod 20 nedostanu, Pelikán to samé

0 Citovat

Přímo Emirates :). Ale hledám pro jednoho, jestli  koukáš pro víc tak tak už může být za tu cenu vyprodáno

0 Citovat

Aha hledám pro 3 os. tak to bude asi ten problém, moc děkuji za pomoc

0 Citovat

🇺🇸 America fuck yeah 🦅🦅🦅

 

Vsechno na podzim.

Level :

Barcelona - Boston  5.200,-Kć +

Norse :

Řím - New-York 6.200,-Kč +  

Belin - New-York 8.000-Kč + ( super odléty a návraty skoro každou sobotu)

2 Citovat

Aerolinka Smartwings je na prodej.

 

https://1url.cz/F1QF0

1 Citovat

Jdu založit účet na Doniu.

10 Citovat

To skoro vypadá, že jsem propásl možnost s nimi někdy letět. 

2 Citovat

Obsah článku odpovídá novinařině typu Nova :D Nikdo nic neví ani antimonopolní úřad, ale pro jistotu napíšeme toto: ..."cestovní kanceláře se bojí vzniku monopolu, na který by pak mohli doplatit i klienti. A to v podobě zdražení zájezdů" :D To je skoro jako každoroční reportáž (cca v únoru-březnu), že kdo chce v létě k moři, musí si pospíšit, protože je TÉMĚŘ vyprodáno :D 

3 Citovat

Abych se přiznal, taky jsem se vyděsil, když jsem to četl, že mi něco uteklo. No člověk nemůže zažít všechno 😂.

2 Citovat

Nova se probrala ze zimniho spanku? :D 

 

0 Citovat

hankaa napsal(a):

Obsah článku odpovídá novinařině typu Nova :D Nikdo nic neví ani antimonopolní úřad, ale pro jistotu napíšeme toto: ..."cestovní kanceláře se bojí vzniku monopolu, na který by pak mohli doplatit i klienti. A to v podobě zdražení zájezdů" :D To je skoro jako každoroční reportáž (cca v únoru-březnu), že kdo chce v létě k moři, musí si pospíšit, protože je TÉMĚŘ vyprodáno :D 

Tak Papežova vyjádření stejně nikdo nebere vážně. U toho se dal brekot očekávat. Logiku to stejně nemá žádnou. Stávající monopol smrťáků nevadí, ale nový vlastník ano. Tak určitě.

3